Fuzzy Dunlop

2010. 03. 13. 21:32

Szávay Ágnes behúzta a második fordulót Indian Wellsben

Szávay Ágnes nem egészen egy és negyed óra alatt 6:3, 6:2 arányban legyőzte tajvani ellenfelét a 4,5 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztorna női versenyének második fordulójában.

Szavay Agnes -

Ági jól kezdett, azonnal elvette Csan Jüng adogatását és pillanatok alatt ellépett 4:1-re. A két breakből aztán leadott egyet, de így sima 6:3 hozta ez első játszmát.

A másodikat aztán Szávay kezdte hasonlóan rosszul és egyből előnyhöz juttatta ellenfelét. Jüng azonban nagyon gyengén játszotta meg adogatásait (a második szervák után mindössze 20%-ban hozta a pontokat) és a második szettben egyetlen alkalommal sem tudott játékot nyerni adogatóként. Így aztán a második szett még simábban, 6:2 arányban lett a magyar lányé.

Ági a következő fordulóban alighanem Szvetlana Kuznyecovával lesz kénytelen szemben állni, hacsak a spanyol Suarez Navarro nagy meglepetésre le nem győzi az torna első kiemeltjét.

update: Navarro döntő szett 6:1 arányban verte Kuznyecovát, vele játszik Ági a következő fordulóban. Győzni kell és az első kiemelt helyén menni tovább.

• 2010.03.13. 22:17

De jo hogy behuzta... Es jo hogy a masodik szettet simabban huzta be mint ahogy az elso szettet behuzta... Ugy latszik belejott a behuzasba.

2.
  • fuzzydunlop
  • 2010.03.13. 22:26

• A komment válasz erre: 1.
  • shinjuku

tudtam, hogy ugrani fogsz, de elültetted a bogarat a fülemben. ennél azért fontosabb, hogy nyert:)

• A komment válasz erre: 2.

:) :) Igy is van... Probaltam keresni elerhetoseget, esetleg egy emailcimet hozzad de sem az impresszumban sem a Facebook oldalon nem talaltam. Dobnal nekem egy emailt a shinjuku@freemail.hu ra? Koszi :)

5.
  • JMDP
  • 2010.03.14. 03:34

Áginak itt az esély egy jó eredményre, csak éljen is vele:)

6.
  • agimano
  • 2010.03.14. 10:44

fuzzy, csak ovatosan:)

en amugy a kiverte kifejezest utalom, nalam az mast jelent...

"Navarro kiverte Kuznyecovát"
Egyébként nyugi, semmi gond nincs ezzel. Sajnos akinek erről más jut eszébe... az az ő hibája.

9.
  • Perla
  • 2010.03.14. 12:50

Kuznyecovának azért voltak brutális ütései a 2. szettben. Azért is feküdtem le a végén, mert biztos voltam benne, h..na, lássuk csak: "behúzza a harmadikat és kiveri Navarrót" :D:D:D

Nem tudom, mennyit számít Navarro ellen, h 3 szettes lett a vége, mivel az a 6:1 olyan sokat nem vehetett már ki belőle. Viszont elég nagy lélektani előny lehet, h nyert az első kiemelt ellen.

• Prest

Most nézem, h a spanyol 1. körös meccse is 3 szett volt. Amiből persze megint nem következik semmi :D:D:D

• 2010.03.14. 17:02

Én nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem Cilic akkora csalódás! AO- n villantott egyet aztán semmi! Semmi tűz benne, meccs közben fát lehetne vágni a hátán azzal a mélabús nézésével! Pedig szurkoltam érte de már elment a kedvem mert néha még életjelet sem lehet látni rajta!

17.
  • 2010.03.14. 19:10

• A komment válasz erre: 14.
  • Viktor61

miért pont ott megy? nem baj csak kérdezem:)

18.
  • 2010.03.14. 19:11

• A komment válasz erre: 16.
  • katma

hát Ivanisevic első fellépése nem annyira volt sikeres...

19.
  • katma
  • 2010.03.14. 19:33

• A komment válasz erre: 18.

Nem nagyon, de reménykedem, hogy még látom Cilicet úgy játszani, mint Potró vagy Murry/ 1 szett/ ellen az AO-n! Viszont Dzsoker mintha nem arénázott volna annyit, igaz nem volt 40 fok, de nagy szél igen! Lehet, hogy Martin ráveszi, hogy jobban koncentráljon? A játéka még nem volt az igazi, de abban az őrült szélben senki sem tudott igazán jól játszani!

20.
  • JMDP
  • 2010.03.14. 19:36

Ígértél valami helyet tippelésre:) Egyébként te miért nem tippelsz?

21.
  • shinjuku
  • 2010.03.14. 20:29

FD... atkuldesz nekem egy elerhetoseget legyszi a fent emlitett emilre?... Nem virust szeretnek kuldeni, hanem segiteni szeretnek, amennyiben tudok... Shin

22.
  • katma
  • 2010.03.14. 20:36

• A komment válasz erre: 20.
  • JMDP

Én csak azt szeretném ezzel kapcsoiatban mondani, hogy én pl nem szeretek tippelgetni és számomra kezd unalmassá válni az oldal, mert eddig amikor valamilyen torna volt akkor a meccsekről, játékosokról ütköztettetek véleményeket, most játszott Rafa, Dzsóker Cilic kiesett de azon kívül, hogy felborult a papírforma, meg ki kire fogad, hogy kéne a fogadási szabályokat módosítani, kinek mennyi pontja van azon kívül nincs semmi! Lassan olyan lesz ez az oldal mint egy fogadási iroda!

23.
  • troy
  • 2010.03.14. 20:44

• A komment válasz erre: 22.
  • katma

Kedves Katma! A meccseket Fuzzy írásaioz hozzászólva szoktuk megvitatni, de eddig IW-ről egy cikk született (Ági) illeteve a jótékonyságiról, ami nálam eléggé no commentes volt. Azért tippelünk a Vamosban, hogy ne zavarjuk a cikkeket, mellesleg a meccsek éjjel és hajnalban vannak, amikor örül az a 3 ember, hogy fent bír maradni, nemigen elemezzük a meccseket. Mielég jól szórakozunk, sajnálom, ha téged zavarunk. Ha Fuzzy ír a tornáról, azonnal belekezdünk az elemzésbe! :)

24.
  • shinjuku

• JMDP

Ugyan nem penzre megy a dolog de erdekes lehet ez a jatek... a centerpalyan meno meccsekkel lehet jatszani es egyelore eleg egyszeru az interface... pulse.tennistv.com A jatek, jatszma illetve merkozes gyozteset lehet megtippelni es pontokat lehet vele szerezni. Igazabol a US Openen hasznaljak es ott integralva is van a weboldalba. Itt csak ilyen fapados verzio mukodik es az eredmenyek a Hawk-Eye szamitogepebol jonnek direktben.

25.
  • troy
  • 2010.03.14. 20:47

Még egy: a hit for haitis cikkhez írt Fuzzy még Wellsről, hogy mi történhet a döntőig.

26.
  • katma
  • 2010.03.14. 21:12

• A komment válasz erre: 23.
  • troy

Egyáltalán nem zavartok! Kár , hogy nem értetted meg mit akartam mondani!

27.
  • troy
  • 2010.03.14. 21:22

Akkor elmagyaráznád, ha már rosszul értettem azt, hogy kezd unalmassá válni az oldal (mellesleg csak egy topicban fogadunk)? Ezt nem azt jelenti, hogy ez zavar téged?

• katma

Most már értem! Kimerítő magyarázat, köszönöm!

31.
  • Viktor61
  • 2010.03.14. 22:17

• A komment válasz erre: 29.
  • Viktor61

Hogy ne zavarjunk másokat,mert az AO alatt beszóltak páran a tippelés miatt,azért mentünk oda:)

32.
  • Viktor61
  • 2010.03.14. 22:20

• A komment válasz erre: 26.
  • katma

Ha meg ott vagyunk ütköztetjük a véleményeket is...gondolom azt is olvastad.
Valakit mindig zavar valami.

33.
  • shinjuku
  • 2010.03.14. 22:40

Megneztetek az oldalt amit ajanlottam??? pulse.tennistv.com En most nezegettem megint es nagyon jo abrak meg grafikonok figyelnek font meccs kozben... a Hawkeye kepernyon a jobb also sarokban a nyilakat hasznaljatok a scroll-hoz... Ja, es csak akkor megy amikor epp meccs is van a palyan... teljesen live a dolog...

34.
  • 2010.03.15. 00:11

• troy

fél éjszaka írtam:) most min is vitatkoztok?

35.
  • troy
  • 2010.03.15. 08:56

Katma a meccselemzéseket és a vélemények ütköztetését hiányolta, írván, hogy kezd unalmassá válni az oldal.
Erre írtam, hogy a te cikkeidhez szoktunk írni a meccskről - ezek híján - tippelgetés közben beszélünk erről és azért a Vamosban, mert többeket zavar a tippjáték. Szó sincs tehát az egész heyhós oldal unalmassá válásáról sztem, csak a kolléga néha nyűgös kicsit. Ha unja a tippelgetős kommenteket, nem kell a vamosba jönni van még go roger és számos más topic, ahol lehet ütköztetni és elemezni :)
A linkelt cikket is említettem, de az nem meccselemezés.
Szóval semmin nem vitázunk, és jól szórakozunk :)

36.
  • JMDP
  • 2010.03.15. 11:38

• A komment válasz erre: 24.
  • shinjuku

Lehet félreértettük egymást. Az itteni házi tippelgetésre céloztam Fuzzynak. Ami nem vérre megy, csak egy kis játék:)

37.
  • JMDP
  • 2010.03.15. 11:49

• katma

Ez a tippjáték spontán alakult így és jó mókának tűnik:) Nem kötelező részt venni benne, de ezáltal is beszélünk a meccsekről, játékosokról, időjárásról, bármiről. Most, ha eltekintünk a tippeléstől, akkor ugyanaz a helyzet, beszélünk a meccsekről, játékosokról, stb., stb.

Szólj hozzá Te is! » de először jelentkezz be!